Elektro, mobily a počítače

 

CSKA Karviná, spol. s r.o.

Prodej výpočetní techniky. Nabízíme rozsáhlý výběr počítačů, notebooků, tiskáren a spotřebního materiálu. Realizace a správa počítačových sítí. MICROSOFT a LINUX servery. Outsourcing IT.

Čapkova 1517/23, Karviná

RODNEX Elektro centrum

Poskytujeme prodej elektroniky a elektrotechniky včetně E-shopu. Nabídka zboží od plazmové a LCD televize, DVD, domácí kina, MP3 až MP4 přehrávačů. Naše elektro nabízí satelity, videokamery, fotoaparáty, chladničky, pračky, myčky i sporáky.

V Aleji 475/1, Karviná

MF-servis

Opravy a prodej, praček, myček, bojlerů, sporáků a trub, provádění elektroinstalací. Opravy se provádějí v Havířově, Karviné, Frýdku Místku a jejich blízkém okolí. (cca 20km od sídla firmy). Neplátce DPH.

Horní Bludovice 489, Karviná

Lukáš Krejčí

Servis a prodej výpočetní techniky, dodávky a realizace počítačových sítí. Odborné poradenství, tvorba webových prezentací a hostingové služby.

Nedbalova 1707, Karviná

RON SOFTWARE, spol. s r.o.

Poskytujeme bezkontaktní karty a přívěšky, čipy, dallas, otisky prstů. Ovládání zámků, bran, závor a turniketů. RONMZDY jsou přehledné mzdy, podrobná personalistika, elektronická komunikace s úřady.

Rudé armády 534/5, Karviná

DEXON CZECH

Hifi reproduktory,reprosoustavy,profesionální reproduktory a reprobedny,domácí kina,reproduktory do auta,zesilovače a mikrofony a jejich výroba.

Na Novém poli 381/5, Karviná

ALBA

Provádíme montáže všech typů satelitních antén. Zajistíme vám namontování konzoly nebo stožáru, propojení satelitního přijímače s vaší dom...

Janského 553/9b, Karviná

Svatopluk Siekiera

Nabízíme kompletní služby spojené s obsluhou nebo užíváním vašeho PC nebo Notebooku. Sestavení PC dle požadavků zákazníka PC na hry,na internet,d...

tř. Družby 1127/9, Karviná

SUNN MORAVIA, s.r.o.

tř. Osvobození 1636/39, Karviná

M studio - Manažerské poradenství, s.r.o.

Firma se specializuje na ekonomické služby zdravotnickým zařízením. Dále nabízí tyto služby: v oblasti strategického plánování firmy - tj. změny ...

Božkova 551/21, Karviná

Ing. Erich Křivan - EKSOFT

Závodní 2452/30, Karviná

Jiří Kremer

Naší hlavní činností je pozáruční servis všech značek notebooků, prodej náhradních dílů a příslušenství na notebooky. Dále provádíme zálo...

Ruská 1774/9, Karviná

Stanislav Szlachta

Slovenská 2889/16, Karviná

Roman Csörgö

Hornická stezka 780/2, Karviná

Tadeáš Brych - Ostamo

Prodáváme satelitní techniku.

Ostravská 777/5, Karviná

Vasil Malinovský

Prodej a servis elektrospotřebičů se zaměřením na pračky a myčky.

tř. Osvobození 1362/72, Karviná

Trajko Malinovski - A.P.S.

Velkoobchodní a maloobchodní prodej bílé techniky.Nabízíme prodej veškeré bílé techniky: pračky, sušičky, ledničky, mrazničky, myčky nádobí, sporáky, vestavné spotřebiče, vysavače, náhradní díly značek AEG, ZANUSSI a ELECTROLUX.

tř. Osvobození 1362/72, Karviná

LAMA Plus, s.r.o.

Prodej a autorizovaná distribuce výrobců periferií - originální spotřební materiál a doplňky k výpočetní a kncelářské technice Hewlett-Packard, Canon, Epson, Lexmark, OKI, Brother, Verbatim, Imation atd. Kompatibilní spotřební materiál a počítačové doplňky, vlastní produkční řada LOGO.

Svatopluka Čecha 706/8, Karviná

DD TECH, spol. s r.o.

Včelařská 472/1, Karviná

Vladimír Anděl

Prodej výpočetní techniky.

Ve Svahu 790/5, Karviná

Ritex, s.r.o.

Zabýváme se prodejem počítačů a příslušenství. Servisní a poradenské služby, splátkový prodej a výkup na protiúčet.

Borovského 878/10, Karviná

Emanuel Galuszka - SAITA

Haškova 753/43, Karviná

EX - KA, spol. s r.o.

Zabýváme se úpravou a ošetřením vody.

Rudé armády 910/2, Karviná

Logistis, spol. s r.o.

Nabídka ekonomického informačního systému LogisTis. Systém LogisTIS je plně modulární systém s naprogramovanými logickými vazbami mezi jednotlivými moduly. Vhodný pro velkosklay, prodejny, restaurace, výrobní podniky, poskytování služeb a i Multi Level Marketing.

Rudé armády 1868/15, Karviná

Ing. Milan Malina - Lefly

Výroba elektrorozváděčů nízkého napětí do 1000V a 500A pro: veřejné osvětlení, měření a regulaci, obytné budovy, zdravotnictví, školy řízení technologických zařízení, průmyslové rozvody elektrické energie a osvětlovací a ozvučovací aparatury.

Staroměstská 164/4, Karviná

 
 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?